فروش محصولات و پرینتر کانُن توسط شرکت اُپرینتر

فیلتر

نمایش 1–24 از 115 نتیجه

فروش و خدمات محصولات کانُن توسط شرکت اُپرینتر 

فروش و خدمات محصولات کانُن توسط شرکت اُپرینتر شرک کانون شرکت الکترونیکی ژاپنی که در تولید دوربینهای عکاسی و فیلمبرداری و تجهیزات جانبی از جمله پرینتر کانُن و محصولات کانُن که فتوکپی که مادر ماشینهای اداری میباشد 

شرک کانون شرکت الکترونیکی ژاپنی که در تولید دوربینهای عکاسی و فیلمبرداری و تجهیزات جانبی از جمله پرینتر کانُن و محصولات کانُن که فتوکپی که مادر ماشینهای اداری میباشد   تخصصی اقلام نامبرده میباشد که کانُن در ریشه زبان ژاپنی به این صورت نوشته میشود  (به ژاپنیキヤノン株式会社)

دفتر تاسیس شده اولیه کمپانی کانُن در شهر بزرگ توکیو و توسط افرادی بنامهای (یوشیداگورو )و(اوچیدا سابورو ) در یال 1933 تاسیس شد .

 محصولات کمپانی از قبیل دوربین عکاسی و دستگاهای پرینتر های لیزری و جوهری و فتوکپی  این کمپانی در تولید دوربینهای دیجیتالی  تک لنزی و بازتابی و اسکنر فعالیتهای قوی شروع کرده ودر حال حاظر با داشتن تکنسینهای فراوانی در سراسر دنیا از جمله شرکت اُپرینتر درفعالیت میباشد .بر اساس اخرین امارمجله فوجون محصولات کانُن 154  از پانصد شرکت معتبر رتبه جهانی قرار گرفته .

دوست قدیمی اوجیدا که تولید کننده پرینتر کانُن میباشد بنام لابراتور بریسیژن ابتیکال اینسترومت ) که باعث زیادی پیشرفت محصولات کانُن شده اشت  شرح تاریخچه شرکت کانن بدون ذکر نام «لابراتوار پریسیژن اپتیکال اینسترومنت»  که هدف از تاسیس لابراتو توسط شخصی بنام تاکشی میتارایی تاسیس کرد .هدف از تاسیس این بود که پژوهش و پیشرف و بروز شدن تولید محصولات کانُن میباشد . اولین تولید کانُن در سال 1934 دوربین بود که نام ان را (کوانن) نام گذاری شده است و به بازار جهانی عرضه گشته .به همین دلیل در اوایله سال 1935 شرکت نام خود و محصولات را کانَُن نام گذاشت .

لازم به ذکر میباشد که شرکت کانون اولین تولید کننده دوربین عکاسی بالنزهای لایکا به بازار جهانی عرضه نموده است در اولین قدمها شرکت با استفاده از لنزهای نیکون  به بازار عرضه کرد و پس از گذشت مدتی به اقدام و تولید لنزهایی به برند شرکت سرنار در محصولات کانُن استفاده نمود.

به رغم اینکه دوربینها و پرینترهای کانسن شرکت بازار مصرف کننده را دردست دارد ولی بیشترین درامد شرکت از فروش پرینترهای کانُن و دستگاهای کپی میباشد شرکت کانُن با همکاری شرکت توشیبا به تولید تلوزیونهای صفحه تخت نوع جدید فناوری نمایشگرهای تلوزیونی مبادرت دارد .

خدمات حرفه ای کانُن که بنام (cps)که جهت خدمات محصولات کانُن سازمان خدمات به عکاسان حرفه ای که در مراسمات جهانی از جمله المپیک و رویداد های معتبر  این سازمان تجهیزات عکاسی و پرینترهای کانُن تخصصی در اختیار عکاسان میگذارد.

مشاوران شرکت اُپرینتر 24 ساعته در خدمت شما مشتریان عزیز برای خدمات با کیفت  و یک خرید عالی در خدمت رسانی هستند .

پرینتر های کانُن از جمله پرینترهای لیزری کانُن دارای قوت سخت افزاری بالا و به روز بود و سرعتی بودن ان امروزه در بازار طرفدار زیادی به خود جمع کرده است که به دستهای مختلفی از جمله رنگی یا سیاه سفید بودن و این دو هر کدام به 3شاخه که از جمله تک کاره 3 کاره و چهار کاره تقسیم میشود .

شرکتcanon که در پرینترهای جوهری و چاپ عکس همچون دوربینهایش میشود به اولین و تخصصی ترین پرینتر کانُن اشاره کرد

شرکت کانُن در زمینه ماشینهای اداری در فتوکپی های انالوگ در اسکنر های پیشرفته با DPI بالا فعالیت و به بازار جهانی اراییه میکند .

شرکتهای کانُن و اچ پی را میشود در زمینه پرینتر همچون مثل اینکه فقط شکل ظاهری انها فرق میکند . اُپرینتر با سابقه و تجربه در تمامی برندها و چند نمایندگب در خدمت شما دوستان گرامی میباشد یکبار کار وشرکت اُپرینتر مشتری داییم ما شوید .

اطلاعات بیشتر ...