محصولات اپسون در فروشگاه اُپرینتر

فیلتر

نمایش دادن همه 21 نتیجه

محصولات اپسون در فروشگاه اُپرینتر

محصولات اپسون در فروشگاه اُپرینتر شرکت اپسون یه شرکت الکترونیکی ژاپنی میباشد و یکی از بزرگترین تولید کنندهای کامپیوتر و تجهیزات ان از قبیل پرینتر و… مربوط به اطلاعات و تصویر برداری میباشد .شرکت اپسون در شهر سووا و ناگانو ژاپن فعالیت میکند زیر مجموعه های فراوانی در سراسر دنیا قرار دارد  که میتوانید محصولات اپسون را از فروشگاه اُپرینتر بخواهید.

شرکت اپسون در صنعت چاپگر یا پرینتر های جوهری و سوزنی میتواند بی شک بهترین باشد که پرینترهای جوهری در صنعت عکاسی  و چاپ عکس میتوان رتبه اول را به خود کسب کند نمیشود از پرینترهای سوزنی اپسون نادیده گرفت و گذشت.

پرینتر های سوزنی اپسون استفاده در بیمارستانها ارگانهای دولتی  باربری و… میگردد که باز هم رتبه اول را در دست دارد .

از محصولات اپسون میتوان پرژکتور تلوزیون های خانگی سینما خانودگی رباط و… میتوان نام برد شما عزیزان محصولات اپسون را در فروشگاه اُپرینتر بخواهید با گارانتی اصلی و شرکتی اپرینتر با داشتن تخصص و تکنسین های دوره دیده میتواند بهترین هارا با مشاوره تقدیم حضورتان بکند .

شخصی بنام دایوا کوگیو با سرمایه گزاری خانواده هاتوری (بنیان گذار شرکت سیکو )توانست کمپانی اپسون را بنا کند

شروع اول شرکت اپسون با 24 نفر و 230 نفر شروع بکار گشت که در تولیدات اول خود از قطعات ساعت شروع شد که در سال 1969 با هم جدا شدند که تا ان تاریخ در صنعت ساعت پیشرفت زیادی کرد که اولین تایمر حمل کوارتز بود در سال 1964 تیمی برای نگهداشتن تام بازیهای المپیک نیاز به تایم چاپی شدند که شرکت اپسون به تولید چاپگرهای الکترونیکی رو اورد .

در سال 1968 شینشو سیکی اولین مینی چاپگر جهان را بنام ep101 راه اندازی کرد که به زودی در بسیاری از ماشینهای حسابی گنجاند شد که در ژوءن 1975 نام اپسون را برای نسل بعدی چاپگرها بر اساس ep101 ابداع شده است . خدمات و محصولات اپسون در فروشگاه اُپرینتر شما بخواهید .

 

اطلاعات بیشتر ...