محصولات سامسونگ

فیلتر

نمایش 1–24 از 35 نتیجه

محصولات سامسونگ توسط اوپرینتر

کمپانی سامسونگ در سال 1938 توسط شخصی بنام  لی بیونگ چول به عنوان شرکت بازرگانی ابدا گشت بیشترین فعالیت ان در زمینه صادرات ماهی و فرنگیجات به کشور چین بزرگ بود و طی گذشت چندین سال بارشد چشمگیری جزو 8 کمپانی برتر تبدیل گشت و در سال 1969 کمپانی سامسونگ الکترونیک به عنوان شرکت تابعه در کمپانی سامسونگ متولد شد .این شرکت در سال 1970در صنایع سنگینی همچون صنایع سنگین کشتی سازی پتروشیمی شیمیایی درا پیش رو قرار داد .محصولات سامسونگ را از اُپرینتر بخواهید.

در سال 1973 برنامه دیگری به مدت 5 سال مدیریت کمپانی این شرت اعلام کرد و از مرحله تولید و تجارت مواد اولیه به درست کردم مواد نهایی -نشانه خود قرار دادند و در دوره 1970 کمپانی سامسونگ چنان رشدی کرد  که شرکتهای کشتی سازی پتروشیمی و… سامسونگ یکی بعد از دیگری تاسیس شدند  و جزوء اولین صادرات این شرکت سامسونگ الکترونیک انجام شد .محصولات سامسونگ در دوره 1980توانست به بازار جهانی وارد شود .اُپرینتر با داشتن تکنسین های حرفه ای  و فناوری روز سامسونگ در خدمتگذاری شما سروران گرامی طی دو دهه کنار شما وجود دارد .

در سال 1987 با فوت کردن بانی سامسونگ اقازاده وی ریاست شرکت سامسونگ را به عهده گرفت ای کان هی با گذشت حدودا یکسال از سمت خود  برنامع توسعه دوم محصولات سامسونگ را در کمپانی به راه انداخت بر تجدید ساختار کسب و کار قدیمی تبدیل کمپانی که یکی از 5 شرکت برتر الکترونیک و شرکتی کلاسی جهانی شدمحصولات سامسونگ جدیدی روانه بازار کرد .اوایل دهه 1990 را میشود به دوران مدیریت نوین در سامسونگ درک کرد و دوران جدید اول کیفت را شعار و مدنظر کار قرار دادند  ودر همین لحظه 17 محصول سامسونگ را روانه بازار کردند و میشود از محصولات نمایشگر رایانه نیم رسانا ودر بعضی از موارد نمایانگر ال سی دی به مقام نخست در جهان قرار گرفت  ودر همان زمان علاوه بر این محصولات به کارگیری شش سیگما و تولید محصول کیفی کیفت نیروی مورد توجه قرار میگرفت  از اوایل قرن بیستیکم محصولات به سمت دیجیتال شروع به حرکت کردند به گونه ای که سرعت در زمینه فناوری و اطلاعات و ارتباطات محصولات سامسونگ متنوعی وارد بازار جهانی شد .

و در حال حاظر محصولات و شرکت سامسونگ زیر مجموعه صنعتی و فروشگاهی از جمله اُپرینتر وجود دارد اُپرینتر سپاس گذار شما مشتریان عزیز میباشد .

ریشه نام سامسونگ در زبان شیرین کره ای بنام سه ستاره است مفهومه از عدد 3در این عدد توان و صغیر نبودن و منظور از ستاره جاودانگی و طروات میباشد

امروزه کمپانی و شرکت سامسونگ با بیش از 80زیر مجموعه در کره جنوبی وجود دارد که در همه زمینها فعالیت میکند

محصولات سامسونگ به طور کلی شامل پوشاک -تجهیزات پزشکی -نیم رساناها -صنایع شیمیایی -تجهیزات کامل الکترونیک -تجهیزات مخابراتی رادیو-کشتی و شناور میباشد.

فروشگاه سامسونگ گلکسی-پرینترهای تک کاره سه کاره و چهار کاره -نمایشگرهای پیشرفته -سیستم صوتی -برنامه های تلوزیون و….و کشف محصولات جدید سامسونگ در فروشگهای مجازیسامسونگ همچون اُپرینتر مجمعه گسترده ای از محصولات و خدمات به مشتریان فراهم میکنند .امروز توانست است تلوزیئن های فوق هوشمند پرینتر های هوشمند و…به بازار فراهم کند .

شعارهای شرکت سامسونگ از اول کار توجه و ارزش دادن به نیروی انسانی کمک اقتصادی به جامعه و خرد ورزی بود رییس شرکت اعتقاد به اکتفا محصولات سامسونگ و شرکت به 5 اساس است 1-کیفت بالا2- خلاقیت نوین 3-رقابت تنگاتنگ 4-فرهنگ بالا 5-وحدت همگانیدر سال حدودا 1993 مدیر عامل سامسونگ چهره جدیدی را در 55سالروز تاسیس شرکت سامسونگ معرفی نمود سامسونگ نیاز به عکس العمل اخلاقی خود را ببیند کمپانی هایی که پایبند به اصول اخلاقی نیستند نمیتوانند به تولید محصولاتی با کیفت بالا شوند به این دلیل که از مشتریان و خواستهای انان درک روشنی ندارند .

در سامسونگ هر جاب جایی به عنوان یک فرصت عالی  دیده میشوند وبه نیروهای کار جای اشتباه و خطا گذاشته اند و به شرط این که عمداًو مستنو و مکتوب و دیگر تکرار نشود روش مدیریت سامسونگ بر این اساس است که اخلاق و قانون واحترام به ذینفعان و مشتریان و پذیرش مسولیت اجتماعی( اُپرینتر به عنوان نماینده همه موارد را به نحوء احسن انجام میدهد.)شرکت سامسونگ با داشتن 427000 حدودا نیرو کار است که از اول تاسیس جزوء برنامه های اساسی شرکت بوده است.

در سال 2013 شرکت سامسونگ درامد تقریبی 327میلیارد داار در صدر شرکتهای برتر کره جنوبی بوده است و بیش از 17 درصد از صادرات این کشور را به تنهایی به خود اختصاص داده است.این شرکت در سال مالی 2013معادل 30ملیارد دلار سود خالص بدست اورده است مجموع موجودی و دارایی شرکت سامسونگ 1004ملیارد دلار اعلام کرده است .

تا 2020رییس هیت کدیره شرکت سامسونگ لی کان هی 3فرزند تاسیس کننده محصولات سامسونگ  مجموعه لی بیونگ چول است که دارا مدرک دکترای خود را از دانشگاه ملی سوءل  در تاریخ 2000دریافت نمود و در سال 1978سمت نایب ریسس شرکت سامسونگ را گرفت و پس از فوت پدرش ریاست کل شرکت سامسونگ را به عهده گرفت ودر عرصه جدید شرکت را عرصه دیجیتال قوی نگه داشته است . او بیشتر از هر مدیری به کیب دانش فناوری اطلاعات و فنی دست اول تاکید داشت مدیریت او طی 20 سال زمان برد یه شرکت قوی و رقیبی سر  سخت و معتبر برای شرکتهای سونی و پاناسونیک در سال 1993 شد

مهمترین برنامه کاری سامسونگ توسعه نسل جدید فناوری از جمله سخت افزار و نرم افزار های حرفه ای مهندسی چند رسانه ای و محیط زیستی 75میلیارد دلار امریکا سرمایه گذاری کند . او معتقد بود که تغیرات در 10سال اینده بیشتر از 100 سال گذشته است و شاهد تغیرات باور نکردنی در همه زمینه ها در دنیا پیش بینی میکرد . لی بربنامه هایی بزرگ ی در زمینهای مختلفی از جمله پرینتر و…. که در دست اقدام میباشد .

اُپرینتراز شما سروران گرامی سپاس گذارمیباشد خداوند متعال را شاکریم که بهترین هارا برای شما طی سابقه و سالهای گذشته خدمات داده ایم

اطلاعات بیشتر ...